آخرین اخبار

انعقاداولین قرارداد شتاب دهی مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی استان با شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری

با حضور دکتر نوری نیا رئیس و دکتر گلشن نواز معاون پارک علم و فناوری آذربایجان غربی اولین قرارداد شتاب دهی مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی با شرکت مهندسی سیستم اروم تصمیم غرب از واحدهای فناور مستقر در پارک منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، این قرارداد با سرمایه گذاری دفتر نوآوری مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان غربی و شرکت فناور مهندسی سیستم اروم تصمیم غرب مستقر در پارک علم و فناوری منعقد و در این راستا شتاب دهی به یکی از محصولات این شرکت در حوزه یادگیری ماشین و هوش مصنوعی آغاز شد.

توسعه این محصول در حوزه هوش مصنوعی و یادگیری آنلاین بوده و با ارائه آن به صورت یک ربات هوشمند در فضای یادگیری آنلاین تحولی شگرف در حوزه آموزش مجازی ایجاد خواهد شد و امکان پاسخگویی همزمان و خودکار به دانشجویان توسط سیستم هوشمند بدون دخالت انسانی فراهم خواهد شد..

شرکت مهندسی سیستم اروم تصمیم غرب یکی از شرکت های پیشرو در حوزه هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بوده و در این شرکت علاوه بر توسعه محصولات دانش بنیان مبتنی بر هوش مصنوعی، امکان آموزش و کارآموزی دانشجویان مستعد دانشگاهی به صورت کارآموز  و دستیار فناوری وجود دارد.