آخرین اخبار

افتتاح مرکز نوآوری و فناوری ایران همزمان با برگزاری دومین نشست تجاری – فناوری شرکتهای دانش بنیان در کنیا- نایروبی

دومین نشست تجاری-فناوری میان شرکتهای دانش بنیان ایرانی و شرکتهای کنیایی در نایروبی، همزمان با افتتاح رسمی مرکز نوآوری و فناوری ایران، در بازه زمانی ۸ الی ۱۰ بهمن ماه سال جاری (۲۷ الی ۲۹ ژانویه ۲۰۲۱) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در همکاری با وزارت امور خارجه از بهمن ماه سال گذشته اقدام به بازسازی و تجهیز ساختمان قدیمی سفارت و تبدیل آن به مرکز نوآوری و فناوری ایران در نایروبی نمود و به لطف خداوند اکنون بهره برداری از این مرکز مهم آغاز شده است.

همچنین نزدیک به دو سال از برگزاری اولین نشست تجاری – فناوری میان شرکهای دانش بنیان ایران و طرفهای کنیایی می گذرد که برگزاری دومین رویداد می توان گام موثر دیگری در توسعه صادرات و تعاملات شرکتهای دانش بنیان باشد.

مزید استحضار اینکه طی ماه گذشته نشست بزرگ آنلاین میان شرکتهای دانش بنیان ایرانی و ۶۰ شرکت آفریقایی مقدمه مطلوبی برای برگزاری دومین نشست حضوری خواهد بود.

مبتنی بر توضیحات فوق اعزام هیأت فناوری متشکل از مدیران عامل ۵۰ شرکت دانش بنیان در حوزه های مختلف فناوری و به ریاست معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور به کشور کنیا برای بازه زمانی ۸ الی ۱۰ بهمن ماه سال جاری (۲۷ الی ۲۹ ژانویه ۲۰۲۱) در حال برنامه ریزی می باشد.

برگزاری دومین نشست تجاری – فناوری میان شرکتهای دانش بنیان ایرانی و شرکتهای کنیایی در نایروبی، افتتاح رسمی مرکز نوآوری و فناوری ایران، ملاقات با مقامات کنیایی در حوزه علم و و بازدید از اکوسیستم نواوری کنیا، به عنوان برنامه های سفر در نظر گرفته شده است.

لذا بدین وسیله ضمن دعوت از جنابعالی جهت حضور در برنامه، خواهشمند است دستور فرمائید – موضوع به کلیه پارکهای علم و فناوری جهت ثبت نام از طریق لینک   ۱/۵۷/WWW.TESC.IR/SERVICES و پوستر پیوست اطلاع رسانی گردد.