آخرین اخبار

افتتاح شرکت فن آوران عطر کوروش مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی توسط رئیس کل دادگستری استان

به مناسبت دهه فجر شرکت فن آوران عطر کوروش توسط دکتر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی به همراه دکتر نوری نیا رئیس پارک علم و فناوری و همچنین جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی عضو کارگروه حمایت از تولید دانش بنیان و صیانت از نخبگان، افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، مدیرعامل این واحد فناور اظهار کرد: شرکت فن آوران عطر کوروش اولی شرکت در کشور است که به صورت تخصصی در زمینه طراحی و تولید رایحه فعالیت میکند.

امیر باقری ادامه داد: این شرکت با توجه به دانش فنی که در اختیار دارد می تواند انواع رایحه های نو و بدیع را با فرمولاسیون اختصاصی طراحی و همچنین رایحه های موجود را نیز با بیش از ۹۵ درصد تشابه باز طراحی و تولید کند.

وی افزود: شرکت فن آوران عطر کوروش با در اختیار داشتن به روزترین خطوط تولید، میتواند تا ظرفیت ۱۰۰ تن در سال به تولید انواع محصولات بپردازد.

مدیرعامل شرکت فن آوران عطر کوروش با بیان اینکه یکی از نکات مهمی که این شرکت در دستور کار خود قرار دارد کیفیت محصولات است، توضیح داد: ما در فن آوران عطر کوروش به هیچ عنوان کیفت را فدای قیمت نخواهیم کرد و واحد تحقیق و توسعه شرکت همواره در حال ارتقای محصولات خود است.