آخرین اخبار

اصلاحیه دعوت به همکاری صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان آذربایجان غربی (سهامی خاص)

صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان آذربایجان غربی (سهامی خاص)، جهت جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین افراد مناسب از بین متقاضیان و علاقمندان به همکاری با صندوق ، از طریق آزمون کتبی ومصاحبه دعوت به همکاری می نماید. علاقمندان میتوانند موارد خواسته شده را در قالب لوح فشرده حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ به آدرس ارومیه، کیلومتر ۱۱ جاده سرو، پارک علم و فناوری استان، ساختمان مرکز رشد جامع، طبقه اول سرکار خانم مهندس سیوانی اصل تحویل داده و یا از طریق ایمیل wartfund@gmail.com مدارک خود را ارسال نمایند.

نیروی انسانی مورد نیاز صندوق:

 • کارشناس مالی و تسهیلات- یک نفر
 • کارشناس ارزیابی و نظارت- یک نفر

⚠️آزمون کتبی در روز پنجشنبه، ششم خرداد ماه ۱۴۰۰  برگزار خواهد شد. 

شرایط استخدام

✅حداقل تحصیلات مورد نیاز برای کارشناس مالی و تسهیلات: لیسانس در رشته های حسابداری و مدیریت مالی از دانشگاه های معتبر با حداقل معدل ۱۴ و حداقل تحصیلات مورد نیاز برای کارشناس ارزیابی و نظارت: لیسانس در رشته مهندسی صنایع از دانشگاه های معتبر با حداقل معدل ۱۴

✅ بغیر از محدودیت مرتبط بودن تحصیلات، هیچ محدودیت دیگری از لحاظ سن، سابقه کار و جنسیت برای همکاری وجود ندارد و افراد با تحصیلات و تجربه مرتبط و تسلط به نرم افزارهای کاربردی مرتبط برای آزمون کتبی دعوت خواهند شد.

✅بومی استان آذربایجان غربی و ساکن ارومیه

 مدارک مورد نیاز:

 • اسکن آخرین مدرک تحصیلی
 • اسکن شناسنامه صفحه اول و در صورت داشتن توضیحات صفحه توضیحات و کارت ملی پشت و رو
 • اسکن کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت از خدمت سربازی (برای آقایان متقاضی(
 • رزومه کاملی از مشخصات فردی و شماره تماس و آدرس و تحصیلات و سوابق تجربی شغلی و دوره های آموزشی سپری شده و موارد دیگر
 • در صورت داشتن سوابق تجربی و شغلی مرتبط، داشتن گواهی از محل های دارای سابقه و نیز و سوابق بیمه

 سایر موارد

 • بازنشستگان محترم بانک ها و موسسات اعتباری نیز در صورت علاقمندی می توانند درخواست همکاری دهند. نامه درخواست همکاری باید شامل معرفی کوتاه از خود، دلایل تمایل به همکاری با صندوق همکاری باشد و همچنین روی لوح فشرده حتما مشخصات فردی به همراه شماره تماس نیز درج گردد.
 • نیروی انسانی جذب شده به صورت تمام وقت و مطابق با شرایط قانون کار و سازمان تامین اجتماعی در صندوق فعالیت خواهند نمود.
 • افراد پذیرفته شده نهایی مکلف به ارائه گواهی عدم سوء پیشینه کیفری و گواهی سلامت پزشکی می باشند.
 • افراد پذیرفته شده نهایی برای گذراندن دوره های تخصصی به دبیرخانه کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری معرفی خواهند شد.

 

✅ نکات قابل توجه داوطلبان همکاری با صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان:

صندوق پژوهش و فناوری استان آذربایجان غربی یک شرکت سهامی خاص غیر دولتی است که با هدف ارائه خدمات مالی، اعتباری و توانمند سازی و کارگزاری در حوزه پژوهش و فناوری با عضویت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، دانشگاه های ارومیه، صنعتی و علوم پزشکی ارومیه و سرمایه گذاران بخش خصوصی استان و بر اساس اساسنامه مصوب هیات وزیران تاسیس شده است.  صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان آذربایجان غربی به عنوان عامل و بازوی اجرایی صندوق نوآوری و شکوفایی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک علم و فناوری استان در حوزه های فوق الذکر فعالیت می نماید. همچنین صندوق یک شخصیت حقوقی غیر دولتی بوده و از منظر قانون کار یک شرکت خصوصی محسوب می شود و لذا جذب نیرو توسط صندوق تابع ضوابط حاکم بر بخش خصوصی و بر اساس توافق طرفین و قوانین و مصوبات هیات مدیره صندوق صورت خواهد گرفت. بدیهی است ارسال لوح فشرده(سی دی)  برای درخواست همکاری و رزومه هیچ حقی برای افراد متقاضی همکاری ایجاد نمی کند و صندوق در انتخاب یا رد درخواست کاملا مختار است.

مهلت ارسال درخواست های این دوره جهت جذب حداکثر تا پایان وقت اداری پنجم خرداد ماه ۱۴۰۰ خواهد بود و درخواست های ارسالی پس از تاریخ مذکور مورد بررسی قرار نخواهند گرفت، و از برقراری تماس با پارک علم و فناوری استان آذربایجان غربی در این خصوص جدا پرهیز شود و متقاضیان در نظر داشته باشند که فرآیند جذب صرفا از طریق صندوق صورت خواهد پذیرفت. صندوق هیچگونه تعهدی در قبال درخواست های ارسالی ندارد و پس از بررسی اولیه و طی شدن چهار مرحله ذیل نسبت به پذیرش و شروع همکاری با افراد منتخب اقدام خواهد نمود:

 • مرحله اول (غربالگری): بررسی درخواست همکاری ارسالی به صندوق و حذف درخواست هایی که استاندارد و شفاف نبوده و یا تکراری و یا ناقص ارسال شده اند.
 • مرحله دوم ( بررسی رزومه ها): بررسی متن درخواست ها و زمینه های همکاری و رزومه های ارسالی توسط افراد متخصص در حوزه منابع انسانی (بدون ذکر نام متقاضی) و حذف رزومه های غیر مرتبط
 • مرحله سوم (آزمون کتبی ): حذف افرادی که در حوزه کاری مورد درخواست، توانمند و علاقمند تشخیص داده نشده و یا درخواست های خارج از ضوابط صندوق دارند. این آزمون در روز پنجشنبه، ششم خرداد ماه ۱۴۰۰  برگزار خواهد شد.
 • مرحله چهارم(مصاحبه): سنجش دانش عمومی و مرتبط با شغل مورد درخواست

در صورت وجود هرگونه مشکل با شماره تلفن ۰۴۴۳۲۷۵۱۲۴۰ الی ۴۲ داخلی ۱۱۶ و یا شماره موبایل ۰۹۱۲۰۱۴۴۲۸۱ تماس حاصل فرمایید.