چهل و دومین نشست روسای پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور برگزار شد

چهل و دومین نشست روسای پارک‌های علم و فناوری سراسر کشور با حضور دکتر مهدی کشمیری مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، و روسای پارک های کشور از جمله پارک آذربایجان غربی در سالن کنفرانس مرکز فناوری اقبال پارک علم و فناوری یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر کشمیری با بیان اینکه از سال گذشته به‌طورجدی در حال پیگیری  بحث منابع برای زیرساخت‌ها هستیم، گفت: همچنین پیگیر پارک‌هایی که طرح جامع دارند و در این ایام افت‌وخیزهای زیادی تجربه کرده و افق آن هنوز مشخص نشده است هستیم تا بتوانیم بحث توسعه اراضی را به‌جایی برسانیم.

دکتر کشمیری بابیان اینکه بحث ایجاد پارک سلامت توسط دانشگاه‌های علوم پزشکی موضوع دیگری است که در استان‌های مختلف مطرح می‌شود، گفت: تقاضاهای روی میز و مصوب در استان‌های مختلف و در دانشگاه‌های علوم پزشکی داشته‌ایم و خواهشمندم همکاری با دانشگاه علوم پزشکی جدی گرفته شود و به‌طورجدی برای آن انرژی گذاشته شود چرا که این حوزه، یک حوزه هدف بوده و از مخاطبان ما است.

دکتر علی محمدنیکبخت رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی نیز در این نشست حضور داشته و پس از ایراد سخنرانی به بازدید از مجموعه پارک یزد و شرکت های مستقر درآن و  تبادل نظر با روسای سایر پارک ها پرداختند.


اطلاعیه ها
ورود به فن بازار