حضور شرکت مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در نمایشگاه بین المللی ایپاس 2019

شرکت صنایع دانش ارکان آسیا از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی،رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع دانش ارکان آسیا با بیان اینکه نمایشگاه ایپاس بزرگترین و مهمترین نمایشگاه کشور در زمینه سیستمهای حفاظتی و امنیتی است، اظهار کرد: محصولات این شرکت به صورت تخصصی در زمینه لوازم جانبی سیستمهای حفاظتی و نظارتی در این نمایشگاه ارائه شده است.
 حمید پرتوی ادامه داد:در این نمایشگاه محصولاتی از جمله UPS و میکروفنهای ویژه سیستمهای مدار بسته، منابع تغذیه و DVR-BOX  از سوی شرکت دانش ارکان آسیا عرضه شد.
وی درباره این شرکت، توضیح داد:  شرکت صنایع دانش ارکان آسیا در سال ۹۴ از ادغام دو شرکت،  که یکی از سال ۸۵ در زمینه انجام پروژه های حفاظتی و نظارتی و دیگری از سال ۸۹ در زمینه طراحی سیستمهای الکترونیکی فعالیت می‌کردند، تشکیل شد و از همان سال تاسیس عضو پارک علم و فناوری آذربایجان غربی شده است.
رئیس هیئت مدیره شرکت صنایع دانش ارکان آسیا درباره زمینه فعالیت این شرکت اظهار کرد:  این شرکت در زمینه تولید لوازم جانبی سیستمهای مدار بسته در ایران و تولید سویچ شبکه در ترکیه  فعالیت می کند.
به گفته پرتوی هدف اصلی  این شرکت تبدیل شدن به یک شرکت بین المللی  است  که گام های اولیه  در این زمینه برداشته شده است  و در یکسال اخیر موفق شدیم به کشورهای ترکیه، عراق و آذربایجان صادرات را آغاز کنیم.


اطلاعیه ها
ورود به فن بازار