حضور پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در بیست و چهارمین نمايشگاه بين المللي نفت، گاز، پالايش و پتروشيمي ايران

پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با ارایه جدیدترین محصولات و توانمندی های شرکتهای خود در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی حضور یافت .

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی صبح روز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین امللی تهران آغاز به کار کرد و شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری که در حوزه مربوطه فعالیت دارند جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود را در این نمایشگاه ارائه نمودند.

این نمایشگاه از تاریخ 11 اردیبهشت الی 14 اردیبهشت ماه  به مدت 4 روز و با حضور بیش از1032 واحد مختلف صنعتی در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران پذیرای بازدید­کنندگان بود.

رونق تولید، حمایت از فعالان داخلی صنعت نفت به ویژه سازندگان کالاها و تجهیزات نفتی و شرکتهای اکتشاف تولید ایرانی و جذب سرمایه و انتقال فناوری از مهمترین رویکردهای برگزاری این نمایشگاه اعلام شده بود.

 شایان ذکر است؛ نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران از نظر گستردگی و تعدد شرکت کنندگان در زمره پر اهمیت ترین نمایشگاه های تخصصی در حوزه صنعت نفت و گاز در سطح جهان به شمار می آید.

 

 


اطلاعیه ها
ورود به فن بازار