پیام تبریک رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به مناسبت فرارسیدن سال جدید

دکتر حسن حیدری رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در پیامی آغاز سال جدید را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، دکتر حسن حیدری رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی طی پیامی فرا رسیدن نوروز و سال جدید را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

 

به نام خدای زیبایی‌ها

یا مقلب القلوب و الابصار                                                         یا مدبراللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال                                                           حول حالنا الی احسن الحال

 

همه ساله بخت تو پیروز باد                                                         شبان سیه بر تو نوروز باد

 (حکیم ابوالقاسم فردوسی)

 

صدای پای بهار به گوش می‌رسد؛ درختان رخت سبز بر تن می‌کنند؛ سال نو می‌شود؛ زمین نفس می‌کشد؛ گل‌ها لبخند می‌زنند؛ پرنده‌ها برخاسته و آواز سر می‌دهند؛ گردش بهاری چرخ گردان، آیینه‌ی تمام نمای قدرت پروردگار می‌گردد؛ و نسیم بهاری، این امانت سبز الهی را از سوی خالق به مخلوق نوید می‌دهد.

عید نوروز سرآغاز طراوت طبیعت و جوان شدن جهان و تازه شدن فضای زندگی طبیعی انسان است. نوروز جشن بالندگی طبیعت، جشن آغازی دوباره و میراث کهن تاریخ و فرهنگ والای ایران زمین است. ما ایرانیان از روزگاران كهن، جشن نوروز را که همانا پر شكوه‌ترین جشن بهاری در جهان است، قرن‌هاست‌ که‌ با همه‌ فراز و نشیب‌های‌ تاریخی،‌ برگزار کرده‌ایم و هر ایرانی‌ با هر اندیشه‌‌ای، پرشور و پر امید، فرارسیدن‌ آن را شادمانه‌ جشن‌ می‌‌گیرد و به‌ دعا و نیایش‌ می‌‌پردازد.

اینجانب با استعانت از پروردگار گیتی و به بهانه‌ی فرا رسیدن عید نوروز، این رستاخیز طبیعت، آغاز بهار شکوهمند طبیعت را که تجلی‌گاه مواهب زیبای الهی بر ستبر طبیعت است، محضر مبارک و پر مهرتان تبریک گفته و از پیشگاه یکتای بی‌همتا، توفیق روزافزون را برای شما در جهت رشد و شکوفایی ایران عزیز مسئلت می‌نمایم.

هر روزتان نوروز؛ نوروزتان پیروز...

 حسن حیدری

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان غربیاطلاعیه ها
ورود به فن بازار