اهدای جایزه بنیاد البرز به مدیرعامل شرکت دانش بنیان «فرآور آبزی پارس گلستان»؛ مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

در پنجاه و ششمین همایش ملی جایزه بنیاد البرز (مشهور به نوبل ایرانی) که در سالن سوره حوزه هنری تهران برگزار شد، کاوه رحمانی فرح، مدیرعامل شرکت دانش بنیان «فرآور آبزی پارس گلستان» ازشرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به عنوان مخترع برتر کشور انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی، کاوه رحمانی فرح مدیرعامل شرکت دانش بنیان «فرآور آبزی پارس گلستان» ازشرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، در پنجاه و ششمین دوره اعطای جایزه ملی بنیاد البرز که با تجلیل از 59 نخبه برتر کشور، پنجم اسفند سال جاری در تالار سوره حوزه هنری تهران برگزار شد، به عنوان مخترع نمونه کشور برگزیده شد.
در این دوره از 59 نخبه کشور شامل پنج دانشمند، چهار مخترع، 10 دانشجوی پزشکی، 10 طلبه علوم دینی، 30 دانشجوی پایه علوم انسانی طبق آیین‌نامه و بر اساس ضوابط تقدیر به عمل آمد.
در پنجاه و ششمین همایش ملی جایزه بنیاد البرز از کاوه رحمانی فرح نیز که از نخبگان مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی است، به عنوان مخترع  برتر کشور در زمینه فرآیند بوگیری میگو و تولید کنسرو خوراک میگو تجلیل و قدردانی شد.


اطلاعیه ها
ورود به فن بازار