پیام تبریک رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

دکتر حسن حیدری رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، با صدور پیامی فرا رسیدن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامی را تبریک گفته و عموم مردم انقلابی آذربایجان‌غربی، خصوصاً جامعه فناوران، نخبگان و کارآفرینان را به حضور در راه‌پیمایی باشکوه 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، در پیام تبریک رئیس پارک علم و فناوری آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«۲۲ بهمن در حیات تاریخی و ملی کشور و هدایت سرنوشت ملت ایران به سوی حق و صلاح نقش بزرگی داشته است.» (حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای)

بی‌شک انقلاب اسلامی ایران همچون طلیعه نوری بود که در بستر سنن الهی، جلوه‌ای دلربا از بزرگی و قدرت پروردگار بی‌منتها و کرامت انسانی ملت قهرمان ایران را به نمایش گذاشت. تابش نوری زیبنده كه در دوازدهم بهمن با ورود امام امّت به میهن اسلامي آغاز و در 22 بهمن عيد ظفرش چهره گشود.

تاسیس جمهوری اسلامی که اراده ملی ملت ایران بر سرنوشت خود را تثبیت کرد و آزادی و استقلال را برای یکایک ایرانیان به ارمغان آورد، بارقه امیدی نیز در دل محرومان و مستضعفان جهان تاباند تا آنها نیز جلوه‌‏ای از وعده‏ باری‌تعالی را شاهد باشند.

اينجانب ضمن گراميداشت اين روز فرخنده و دعوت از جامعه فناور به حضور در راه‌پیمایی باشکوه 22 بهمن، آرزومندم با تلاش و همراهي خادمین ملت ایران در پارک علم و فناوری استان، نقش خود را به عنوان يكي از مهم‌ترين ارکان متولی علم و دانش در کشور به خوبي ايفا نماييم و هر روز بيش از پيش، شاهد تبلور آرمان‌هاي انقلاب در عرصه‏‌هاي دانش و رسیدن به موفقيت‌هاي پايدار در این عرصه باشيم.

حسن حیدری؛ رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی


اطلاعیه ها
ورود به فن بازار