در بازدید فرماندار ارومیه از غرفه پارک علم و فناوری آذربایجان غربی مطرح شد: لزوم تقویت زیرساخت‌های پارک علم و فناوری استان

در بازدید فرماندار ارومیه از غرفه پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در نمایشگاه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ارومیه، بر لزوم تقویت زیرساخت‌های پارک علم و فناوری استان به عنوان مهم‌ترین نهاد حمایتی از موسسات فناور و دانش‌بنیان تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، علیرضا ملامحمدی زاده فرماندار ارومیه روز گذشته 18 بهمن ماه سال جاری با حضور در غرفه پارک، از نزدیک با برخی محصولات و دستاوردهای پارک علم و فناوری استان آشنا شد.

ملامحمدی زاده در این دیدار با تقدیر از تلاش‌های پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در حمایت از دانش و فناوری در استان، ابراز امیدواری کرد با حمایت فرمانداری، زیرساخت‌های پارک هر چه بیشتر تقویت شود.

دکتر حسن حیدری رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در دیدار با فرماندار ارومیه اظهار داشت: پارک علم و فناوری آذربایجان غربی تمام تلاش خود را جهت حمایت از هسته‌ها و واحدهای فناور و دانش‌بنیان استان به کار گرفته است و رونق کسب و کار شرکت های مستقر را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

شایان ذکر است پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی ارومیه از ساعت 9:30الی 12:30 و 16 الی22 تا تاریخ 24 بهمن ماه، در سالن شماره 1، غرفه 38 پذیرای حضور علاقمندان خواهد بود.


اطلاعیه ها
ورود به فن بازار