پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار می‌کند: شانزدهمین رویداد شتاب آذربایجان (روشا)

پارک علم و فناوری با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان، شانزدهمین رویداد شتاب آذربایجان را در تاریخ 20 دی‌ماه سال‌جاری از ساعت 8:30 الی 14:30 در مرکز تخصصی کسب و کار اداره کل آموزش‌های فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی؛  پارک علم و فناوری با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان، شانزدهمین رویداد شتاب آذربایجان را در تاریخ 20 دی‌ماه سال‌جاری  از ساعت 8:30 الی 14:30 در مرکز تخصصی کسب و کار اداره کل آموزش‌های فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی واقع در خیابان بعثت2، روبروی مسجد اعظم، کوچه سوم برگزار می‌کند. 
شانزدهمین رویداد شتاب آذربایجان به ایده‌های نوآورانه در حوزه‌های صنعت، خدمات، کشاورزی و هنر می‌پردازد.
سخنرانی دکتر حسن حیدری؛ رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مهندس مددی؛ مدیرکل آموزش‌های فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان غربی؛ در کنار دو کارگاه آموزشی با موضوع «ماشین پولسازی» و «انتقال تجربه» یک کارآفرین در کنار بررسی ایده‌ها از جمله برنامه‌های این دوره روشا است.
لازم به ذکر است ورود برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است.
علاقمندان جهت ثبت‌نام به وب‌سایت پارک به آدرس  www.wastp.ir  مراجعه نمایند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن32751240-044 داخلی 113 تماس حاصل نمایند.

 


اطلاعیه ها
ورود به فن بازار