برای اولین بار در کشور توسط شرکت «شاخص اندیشان غرب» تولید و ثبت شد: نرم‌افزار متمرکز قبوض شرکت‌های خدماتی با عنوان «شهروند همراه»

شرکت «شاخص اندیشان غرب» از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی موفق به طراحی نرم‌افزار موبایلی «شهروند همراه» جهت تمرکز قبوض خدماتی شده که می‌تواند بستر جامع و یکپارچه‌ای را جهت مدیریت پرداخت قبوض فراهم نماید. این نرم‌افزار آماده ارائه خدمات در سطح استان و در انتظار حمایت مسئولین استانی است.

مدیرعامل شرکت «شاخص اندیشان غرب» از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی اظهار کرد: این شرکت از شرکت‌های برتر فناور مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در زمینه تخصصی فناوری اطلاعات و تولید نرم افزارهای رایانه‌ای است.
«محمدرضا واحدی» افزود: شرکت شاخص اندیشان غرب با تکیه بر تخصص و توانمندی‌های فناوران و نخبگان جوان استان موفق به طراحی و تولید نرم‌افزارهای کاربردی متعددی در حوزه دولت الکترونیک شده که می‌توانند تاثیر بسزایی در رشد و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان استان ایجاد نماید.
وی با اشاره به یکی از مهم‌ترین دستاوردهای فناورانه اخیر این شرکت تصریح کرد: شرکت شاخص اندیشان غرب موفق به طراحی نرم‌افزار موبایلی تمرکز قبوض خدماتی (شهروند همراه) شده است که می‌تواند بستر جامع و یکپارچه‌ای را جهت مدیریت پرداخت قبوض فراهم نماید.
مدیر عامل شرکت شاخص اندیشان غرب اظهار کرد: این نرم‌افزار قادر خواهد بود که بدون هزینه و کاملا به صورت رایگان و بدون اتصال به بانک اطلاعاتی سازمان مربوطه و از طریق دسترسی آنلاین جانبی و با استفاده از شماره اشتراک مشتری نسبت به اخذ آخرین قبض بدهی اقدام نموده و امکان پرداخت با استفاده از درگاه‌های پرداخت الکترونیک بانکی را فراهم نماید.
وی گفت: این نرم افزار با کاهش چشمگیر سفرهای درون شهری نقش مهمی در کاهش ترافیک، آلودگی هوا و مصرف سوخت و کاغذ سبب افزایش رفاه شهروندان می‌شود.
بی‌تردید حمایت سازمان‌ها و ادارت آذربایجان غربی از نخبگان استان در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به شعار «حمایت از کالای ایرانی» مزین شده، می تواند نقش بسزایی در توسعه و اعتلای آذربایجان غربی داشته باشد.


اطلاعیه ها
ورود به فن بازار