بازدید رئیس پارک علم و فناوری از شرکت «صنایع دانش ارکان آسیا»

دکتر «حسن حیدری» رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در دفتر شرکت «صنایع دانش ارکان آسیا» حضور یافت و در جریان محصول جدید تولیدی این شرکت «سوئیچ شبکه مجهز به یو‌پی‌اس» قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی؛ صبح روز سه‌شنبه 13 آذر ماه سال‌جاری «دکتر حسن حیدری» رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از شرکت «صنایع دانش ارکان آسیا» بازدید کرد و با «امید جوانبخت» مدیرعامل این شرکت به گفت‌وگو پرداخت.

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی ورود به حوزه صادرات را یکی از برنامه‌های این پارک برای شرکت‌های مستقر در طی سال‌های آتی دانست و تصریح کرد: جهت آشنایی شرکت‌ها با بازار‌های هدف صادراتی، امسال نیز همچون سال گذشته برنامه‌هایی برای اجرای تور‌های فناوری و شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی خارج از کشور، جزو برنامه‌های اصلی اداره موسسات و بازاریابی این پارک است

مدیر عامل شرکت صنایع دانش ارکان آسیا درخصوص تولید «سوئیچ شبکه مجهز به یوپی‌اس» اظهار کرد: سوئیچ‌های شبکه موجود در بازار به هنگام قطع برق برای تغذیه نیازمند یک یو‌پی‌اس هستند تا به کار خود ادامه دهند. ولی در سوئیچ‌های شبکه تولیدی این شرکت یوپی‌اس درون دستگاه تعبیه شده است.

امید جوانبخت افزود: این محصول باصرفه‌تر و کارآمدتر از خرید سوئیچ شبکه و یوپی‌اس به صورت مجزا است و همین ویژگی سبب شده است تا بتوانند جایگزین مناسبی برای محصولهای قبلی باشد و  بازار خوبی برای فروش در بازارهای داخلی و خارجی پیدا کند.

وی گفت: این شرکت در «نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری دانشگاه وان» در اردیبهشت ماه سال 1397 از سوی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی شرکت کرد و حضور در همین نمایشگاه سبب بازاریابی و آشنایی با شرکت‌های ترکیه‌ای برای آغاز صادرات محصول این شرکت شده است.

شرکت «صنایع دانش ارکان آسیا» تیر ماه سال 1394 در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی مستقر شده است. «میکروفن» و «یوپی‌اس» ویژه دوربین‌های مدار بسته از جمله محصولات این شرکت است که در طی چند سال اخیر در بازارهای کشور به فروش رفته است. این شرکت برای 3 نفر به طور مستقیم و برای 10 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال‌زایی کرده است.

محصول جدید این شرکت «سوئیچ شبکه مجهز به یوپی اس» است که برای اولین بار در کشور توسط این شرکت ساخته شده است و با مشارکت شرکت «تک لینک» در کشور ترکیه و سایر کشورها به فروش می‌رسد.


اطلاعیه ها
ورود به فن بازار