تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و دانشگاه فنی ‌و حرفه‌ای استان منعقد شد

صبح امروز دوشنبه 12 آذر ماه سال‌جاری روسای پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان بعد از دیدار و رایزنی تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی؛ صبح امروز دوشنبه 12 آذر ماه، «دکتر حسن حیدری» رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و «دکتر یعقوب پوراسد» رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان غربی تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند.

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در این دیدار، ایجاد همکاری دانشگاه‌ها با پارک را رویکردی مثبت و به سود استان دانسته و اظهار کرد: متاسفانه جامعه ما امروزه از نبود خلاقیت و نوآوری در زمینه‌های مختلف رنج می‌برد و این امر یک خلاء مهم برای جامعه به شمار می‌رود.

وی افزود: اگر هر شخصی در حیطه کاری خود بتواند خلاقیت و نوآوری داشته باشد این امر سبب رشد اقتصادی جامعه و برون رفت از شرایط  بحران بیکاری می‌شود.

دکتر حسن حیدری نقش دانشگاه‌ها برای احیای روحیه خلاقیت و نوآوری در دانشجویان را حیاتی دانسته و گفت: امید داریم با ایجاد مرکز نوآوری و کارآفرینی در دانشگاه قاضی طباطبایی ارومیه شاهد شکوفایی استعداد جوانان استان‌مان باشیم که به تبع همین شکوفایی استعدادها استان آذربایجان غربی نیز به سمت توسعه سوق می‌یابد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی این تفاهم‌نامه و آغاز همکاری‌ها بین پارک و دانشگاه را امری سودمند برای جوانان و استان دانست و آمادگی خود را برای ایجاد مرکز رشد در این دانشگاه اعلام کرد تا بتوانند با استفاده از تجربیات پارک برنامه‌های مفید و کاربردی برای دانشجویان دانشگاه رقم بزنند.

در ادامه نیز رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از کارگاه‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای قاضی طباطبایی ارومیه بازدید کرد و از نزدیک با ظرفیت‌ها و امکانات این دانشگاه آشنا شد.


اطلاعیه ها
ورود به فن بازار