جلسه هماهنگی نوزدهمین جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری استانی برگزار شد

صبح روز سه‌شنبه شش آذر ماه سال‌جاری، جلسه هماهنگی نوزدهمین جشنواره پژوهش و فناوری استانی با حضور رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه و جمعی از معاونین پژوهشی دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی؛ جلسه هماهنگی نوزدهمین جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری استانی روز سه‌شنبه شش آذر ماه سال‌جاری با حضور «دکتر حسن حیدری» رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، «دکتر مقصود سلیمانپور» معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه و جمعی از معاونین پژوهشی دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد. هدف از برگزاری این جلسه بررسی معیار و ملاک انتخاب پژوهشگران و فناوران برتر استان در هفته پژوهش بود.
 همچنین معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ارومیه از زحمات رئیس پارک علم و فناوری در برگزاری نمایشگاه دستاوردهای فناوری هفته پژوهش در‌ سال‌های گذشته تشکر و قدردانی کرد و برگزاری چنین نمایشگاه‌های دشواری که پارک علم و فناوری به خوبی از عهده برگزاری آن برآمده، قابل ستایش دانست. شایان ذکر است، رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به عنوان دبیر برگزاری نمایشگاه دستاوردهای فناوری هفته پژوهش انتخاب شده است.


اطلاعیه ها
ورود به فن بازار