حضور واحد‌های فناور پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی «IPAS 2018»

شرکت‌های«اروم نت هوشمند» و«آی سو نوژن» مستقر در پارک و واحد فناور «اروم توان تدبیر جوان» از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد جامع، پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی شرکت دارند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی با عنوان «IPAS 2018» در تهران، مصلای امام خمینی (ره) از تاریخ 9 تا 12 مهرماه در حال برگزاری است. در این نمایشگاه شرکت‌های فناور در بخش‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ حمل و نقل؛ تسلیحات و مهمات؛ یونیفرم و لباس؛ ترافیک؛ ایمنی، آتش نشانی، امداد و نجات؛ نظارت تصویری و تجهیزات مراقبتی و سیستم‌های آموزشی و مشاوره‌ای به ارائه و معرفی محصولات خود می‌پردازند.
در هفدهمین دوره نمایشگاه «IPAS 2018» از پارک علم و فناوری آذربایجان غربی شرکت‌های «اروم نت هوشمند» و «آی سو نوژن» مستقر در پارک و واحد‌ فناور «اروم توان تدبیر جوان» از شرکت‌های واحد مرکز رشد جامع حضور دارند.
شرکت اروم نت هوشمند محصول خود را که نرم افزار سامانه پردازش تصویر با نام«ساتا»، برای تشخیص چهره است را ارائه کرده است. شرکت آی سورن نوژن دیگر شرکت پارکی با دو محصول خود شامل: ضربه‌گیر خودرو‌های نظامی و محافظ ضد گلوله در نمایشگاه IPAS 2018 شرکت کرده است.
واحد فناور اروم تدبیر جوان، از شرکت‌های واحد مرکز رشد جامع مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی نیز محصولات خود شامل کاپشن گرم شونده که برای گرم نگه داشتن بدن در دماهای تا منفی 30 درجه طراحی شده است و سیستم در بازکن کارتی را درنمایشگاه IPAS 2018  برای حاضرین عرضه کرده است.
شایان ذکر است اولین دوره این نمایشگاه با عنوان IPAS 2002 در اسفندماه 1380 در مقوله لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و امنیتی در مرکز همایش‌های صدا و سیما با حضور 19 کشور جهان برگزار شده بود.
 

 


اطلاعیه ها
ورود به فن بازار