حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران سبب جذب مشتریان بالقوه می‌شود

مدیر‌عامل شرکت "سایان الکتریک طرح" گفت: حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران، تاثیر زیادی در جذب مشتری دارد و مشتریان حاضر در نمایشگاه، عبوری نبوده و نیازمند خرید هستند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، نمایشگاه صنعت ساختمان تهران، از ۱۵ الی ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ در شهر تهران برگزار شد.

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران، بزرگترین نمایشگاه صنعت ساختمان و ساختمان سازی ایران بوده و همچنین یکی از معروفترین نمایشگاه‌های خاورمیانه است.

شرکت "سایان الکتریک طرح"، از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و یکی از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه ساختمان تهران بود.

مدیر عامل شرکت "سایان الکتریک طرح" درباره تاثیر حضور در نمایشگاه صنعت تهران، اظهار کرد: این نمایشگاه به سبب اینکه اکثر افراد حاضر در نمایشگاه در مرحله خرید هستند و این نیاز را در خود دیده‌اند که به نمایشگاه مراجعه کنند، تاثیر بسیاری در جذب مشتری و فروش محصولات دارد.

مهندس مهدی امجدی، مراجعه‌کنندگان به نمایشگاه صنعت ساختمان تهران را مشتریان بالقوه دانسته و گفت: مشتریان نمایشگاه، عبوری نیستند و نیازمند هدایت و راهنمایی برای جذب هستند.

وی درباره محصولات ارائه شده توسط شرکت سایان الکتریک طرح، افزود: کلیه چراغ‌های LED تولیدی شرکت، به عنوان نمونه در نمایشگاه عرضه شده بود. چراغ‌های تولیدی شرکت شامل طیف چراغ‌های خطی، پنلی توکار، پنلی روکار بود.

مدیر‌عامل شرکت "سایان الکتریک طرح" اظهار کرد: ۱۲ سال از آغاز به کار شرکت می‌گذرد و کارخانه نیز دو سال قبل راه‌اندازی شده است.

مهندس امجدی افزود: شرکت سایان الکتریک طرح، برای ۴۰ نفر اشتغال آفرینی کرده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: هدف از حضور در نمایشگاه عرضه محصولات و شناساندن به مشتری است، ما در آذربایجان‌غربی نیز نیازمند این هستیم که مشتریان با محصولات شرکت آشنا شوند.


اطلاعیه ها
ورود به فن بازار