مسابقه کشوری نقاشی و دلنوشته کودکان و نوجوانان برگزار می شود

مسابقه کشوری نقاشی و دلنوشته کودکان و نوجوانان با مضمون« تقدیر از شخص یا اشخاصی که در زمان همه گیری بیماری کرونا تلاش های فراوان و متعهدانه به مردم شهر و محله کرده اندـ» برگزار می شود.

بیشتر

وبینار آموزشی آشنایی با شرکت های دانش بنیان

وبینار آموزشی آشنایی با شرکت های دانش بنیان با موضوع الزامات، حمایت ها و خدمات برگزار می شود.

بیشتر

بیست و ششمین رویداد شتاب آذربایجان(روشا) با موضوع نوآوری و خلاقیت در مقابله با کرونا ویروس برگزار می شود

بیست و ششمین رویداد شتاب آذربایجان(روشا) در 8 محور با موضوع خلاقیت در مقابله با کرونا ویروس برگزار می شود.

بیشتر

رویدادهای اسفند 98

بیشتر

بیست و چهارمین رویداد شتاب آذربایجان برگزار می شود

 رویداد کارآفرینی در 200 دقیقه به عنوان بیست و چهارمین رویداد از سری رویدادهای شتاب آذربایجان (روشا) با موضوع از دانشجویی تا کار آفرینی میباشد که در تاریخ 7 اسفند ماه 1398  برگزار خواهد شد.

بیشتر

رویداد سرمایه گذاری Demo Day برگزار می شود

به همت کارگزار توسعه توانمندی های نوآوری و کارآفرینی منطقه ۳ کشور رویداد سرمایه گذاری Demo Day ویژه استارت آپ ها و شرکت های فناور و دانش بنیان برگزار می شود.

بیشتر

برگزاری رویداد «ایده‌شو دات راینکس» در حوزه ناوبری فضایی و موقعیت‌یابی

سازمان فضایی ایران به همراه وزارت راه و شهرسازی و سندیکاری شرکت های شناسایی و موقعیت یابی رادیویی قصد دارد در تاریخ 5 اسفند ماه سال جاری رویداد ارائه ایده تخصصی در حوزه ناوبری را در 4 محور سامانه های ناوبری، زیرساخت و تجهیزات، نرم افزار و ارزش افزوده و سیستم های مکمل و ترکیبی برگزار نماید.

بیشتر

نخستین رویداد فناورانه ساپکو برگزار می شود

نخستین رویداد فناورانه ساپکو با هدف معرفی نیازمندی های فناورانه قطعات و مجموعه های خودرو، به صورت ارائه معکوس در تاریخ 19 و 20 بهمن ماه سال جاری در محل شرکت ساپکو برگزار می شود.

بیشتر

رقابت های استارت آپی نمایشگاه اینوتکس 2020 در ارومیه برگزار می شود

استارت آپ های 6 شهر در اینوتکس پیج 2020 رقابت می کنند که این رقابت ها در شهر ارومیه ا در تاریخ 27 بهمن ماه 98 در محل شهرک فناوری الکترونیک و صنایع غذایی ارومیه برگزار می شود.

بیشتر

وزرات نفت و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می کند: گردهمایی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در حوزه صنعت نفت و ارائه نیازهای فناورانه

گردهمایی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در حوزه صنعت نفت و ارائه نیازهای فناورانه از تاریخ 27 لغایت 29 بهمن ماه 1398 در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می شود.

بیشتر
اطلاعیه ها
شرکت در نظر سنجی
لینک ها
تصویر روز
سخن روز
ورود به فن بازار