قابل توجه شرکت های دانش بنیان

با عنایت به حمایت از تولید داخل و خلاقیت های نوآوری، طبق رای کمیته فنی و قانونی به شماره 6405/2 مورخ 27/10/93 شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک های علم و فناوری و مراکز رشد نیازی به اخذ پروانه های صنعتی مانند پروانه های بهره برداری وزارت صنایع، جهاد کشاورزی و ... نداشته و صدور پروانه های بهداشتی برای آنها بلامانع می باشد.

بیشتر

اطلاعیه آگهی ساخت تیزر تبلیغاتی

پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به منظور ساخت تیزر معرفی شرکت های مستقر در پارک، از شرکت های ساخت تیزر و فیلم سازی دعوت به همکاری می کند.

بیشتر

اطلاعیه فوری و مهم لغو تمامی رویدادهای فناورانه اسفند ماه 1398 پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

با عنایت به دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و تصمیم هیات رئیسه پارک علم وفناوری آذربایجان غربی کلیه رویدادها، کارگاه های آموزشی و جلساتی که موجبات تجمع و احتمال انتشار بیماری های واگیردار را فراهم نمایند تا پایان سال لغو می گردد.

بیشتر

اطلاعیه مهم رفع نیازهای پژوهشی شرکت های مستقر در پارک علم وفناوری آذربایجان غربی توسط پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی

به منظور رفع نیازهای پژوهشی شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی حمایت می شود.

بیشتر

به همت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار می شود: سمینار هم اندیشی مدیریت سبز

سیمنار هم اندیشی مدیریت سبز با همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، اداره کل محیط زیست آذربایجان غربی و کارشناسان شرکت های فناور الکترونیک فیدار و سایان الکتریک در تاریخ 6 بهمن 98 برگزار می شود.

بیشتر

اطلاعیه مهم فراخوان سرمایه گذاری در حوزه گردشگری دانش بنیان آذربایجان غربی

ک شرکت سرمایه گذاری در حوزه گردشگری، تمایل به سرمایه گذاری در زمینه های رفاهی، تفریحی، سرگرمی، ورزش و سلامت و اقامتگاه بوم گردی در استان آذربایجان غربی را دارد.

بیشتر

اطلاعیه مهم فراخوان اینترنشیپ شرکت تاکستان صنعت غرب، مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

شرکت تاکستان صنعت غرب از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی جهت رفع نیاز فناورانه خود ، از متخصصین امر دعوت می نمایید.

بیشتر

اطلاعیه علاقه مندی بلاروس به سرمایه گذاری سازمان های ایرانی در پارک صنعتی «سنگ بزرگ»

سفارت جمهوری بلاروس در ایران علاقه مندی طرف بلاروس را برای سرمایه گذاری سازمان های ایرانی در پروژه های فناوری پیشرفته در پارک صنعتی«سنگ بزرگ» در مینسک اعلام کرد.

بیشتر

برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن (APPEX2020)

اولین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن (APPEX2020) در تاریخ 24 الی 27 دی ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

بیشتر

دومین همایش ملی معماری فضاهای دانشگاهی برگزار می شود

دومین همایش ملی معماری فضاهای دانشگاهی در تاریخ ۱۷ لغایت 19 دی ۱۳۹۸ توسط دانشگاه یزد برگزار خواهد شد.

بیشتر
اطلاعیه ها
شرکت در نظر سنجی
لینک ها
تصویر روز
سخن روز
ورود به فن بازار