درخواست ثبت نام شرکت های فناور و دانش بنیان در سامانه بازارگاه

به منظور ترغیب افراد جامعه به ماندن در خانه و همکاری در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا لیست شرکت ها و کسب های ارائه دهنده خدمات از طریق اینترنت قابل مشاهده می باشند.

بیشتر

اعلام حمایت و پشتیبانی از پژوهش های محاسباتی مرتبط با مبارزه با ویروس کرونا

به اطلاع کلیه پژوهشگران، فناوران و دانشگاهیان می رساند که شبکه ابررایانش ملی تحت حمایت و پشتیبانی امور پژوهش و فناوری وزارت عتف، از تمامی پژوهش های ملی و بین المللی در راستای مبارزه با ویروس کرونا و پیامدهای اقتصادی و اجتماعی شیوع آن، حمایت و پشتیبانی محاسباتی می نماید.

بیشتر

سامانه اینترنتی خود ارزیابی ابتلا به ویروس کرونا

همکاران گرامی و شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، با مراجعه به سامانه خودارزیابی الکترونیکی کرونا وضعیت سلامت خود و خانواده تان را در اسرع وقت ارزیابی و ثبت نمایید.

بیشتر

تولید قارچ صدفی رنگی با خواص درمانی در پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی

شرکت مکریان قارچ صدفی دارویی سنا از واحدهای مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، قارچ‌های صدفی رنگی با خواص درمانی مختلف را تولید و روانه بازار می‌کند.

بیشتر

پیام تبریک دکتر علی محمدنیکبخت ریاست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به مناسبت عید نوروز

دکتر علی محمدنیکبخت رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی طی پیامی فرا رسیدن عید نوروز را تبریک گفت.

بیشتر

نخستین رویداد ملی اگری تک کشاورزی با شعار هزار راه نرفته در کشاورزی، آشکارسازی فرصت های پنهان برگزار می شود

معاونت آموزشی، فنی و پژوهشی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، در نظر دارد نخستین رویداد ملی اگری تک کشاورزی غیردولتی با شعار "هزار راه نرفته در کشاورزی، آشکارسازی فرصت­های پنهان" رابر گزار نماید.

بیشتر

تمدید مهلت بخشودگی جرایم قابل بخشش مالیاتی تا خرداد 99

رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور بخشنامه‌ای، مهلت بخشودگی جرایم قابل بخشش اسفندماه ۱۳۹۸ را به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور تا پایان خردادماه ۱۳۹۹ تمدید کرد.

بیشتر

ثبت نام مدرسه مجازی منتورینگ کسب و کار آغاز شد

مدرسه مجازی منتورینگ کسب و کار با همکاری مدیریت فناوری، کارآفرینی و ارتباط با جامعه دانشگاه ارومیه و پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار می شود.

بیشتر

توسط شرکت مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی محقق شد راه اندازی سامانه حمل و نقل هوشمند جاده ای ترابران جاده

شرکت نوآوران ابتکار احسان مستقر در مرکز رشدجامع پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برای اولین بار درشمال غرب کشور موفق به دریافت مجوز فعالیت بازارگاه حمل و نقل شده که به کمک این مجوز سامانه ی حمل و نقل هوشمند ترابران جاده راه اندازی می شود.

بیشتر

وزیر علوم در نامه ای به روسای دانشگاه‌ها تاکید کرد: حمایت از واحدهای فناور دانشگاه‌ها و پارک‌ها در تولید محصول یا خدمت موثر در مقابله با کرونا

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نامه‌ای به روسای دانشگاه‌ها ضمن تأکید بر لزوم حمایت از واحدهای فناور دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری در تولید محصول یا خدمت موثر در مقابله با کرونا، به پژوهشگاه ملّی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری مأموریت داد بر تامین نیازهای مرتبط با همکاری متخصصان سراسر کشور اهتمام ورزد.

بیشتر
اطلاعیه ها
شرکت در نظر سنجی
لینک ها
تصویر روز
سخن روز
ورود به فن بازار