حضور شرکت مستقر در پارک علم وفناوری آذربایجان غربی در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری

شرکت مارال روبات صنعت از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غبری در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری که از تاریخ 17 لغایت 21 مهر ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران بررگزار شد، حضور یافت.

بیشتر

اولین برنامه ساعت چای و فناوری در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار شد

اولین برنامه ساعت چای و فناوری با حضور هسته ها، شرکت های فناور، کارکنان ستادی پارک و برخی از صاحبان صنایع و سرمایه در محل پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار شد.

بیشتر

جلسه بررسی زمینه های همکاری مشترک پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد

این جلسه با حضور سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان جهت بررسی زمینه های همکاری مشترک برگزار شد.

بیشتر

ثبت پتنت بین المللی آمریکا توسط شرکت مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

حامد نیکمرام مدیرعامل شرکت نیک فناوران پلاسما مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی موفق به ثبت پتنت بین المللی آمریکا در زمینه اختراع دستگاه چندمنظوره پلاسما شده است.

بیشتر

با همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برگزار شد کارگاه آموزشی آشنایی با شرکت های دانش بنیان

کارگاه آموزشی آشنایی با شرکت های دانش بنیان با همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه ارومیه، دانشگاه صنعتی ارومیه و فن بازار منطقه ای مستقر در پارک برگزار شد.

بیشتر

بازدید هیات اعزامی از فناوران مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از نمایشگاه جیتیکس دبی

هیات اعزامی از فناوران مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از سی و نهمین نمایشگاه جیتکس که بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه فناوری اطلاعات در منطقه خاورمیانه می باشد، بازدید کردند.

بیشتر

به منظور توسعه همکاری‌های مشترک صورت گرفت؛ انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و دانشگاه صنعتی ارومیه

این تفاهم نامه به منظور بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت های علمی، تحقیقاتی و آزمایشگاه های موجود و ایجاد ارتباط سازماندهی شده و هدفمند در راستای تسریع روند تبدیل ایده به ثروت و حمایت از شرکت ها و محصولات دانش بنیان به امضا رسید.

بیشتر

برگزاری نشست هم اندیشی سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با مسئول نمایندگی بنیاد برکت در استان

نشست هم اندیشی بین پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و نمایندگی بنیاد برکت در استان به همت فن بازار منطقه ای مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و به منظور مشارکت و بهره گیری از ظرفیت های دوگانه برگزار شد.

بیشتر

جلسه بررسی زمینه های همکاری مشترک پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و دانشگاه صنعتی ارومیه برگزار شد

جلسه بررسی زمینه های همکاری مشترک پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و دانشگاه صنعتی ارومیه با حضور سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی و سایر مسئولین ذی ربط برگزار شد.

بیشتر

جلسه سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با اعضای شورای فناوری مرکز رشد جامع شهرستان میاندوآب

در این جلسه راهکارهای مناسب جهت رفع مسائل و مشکلات مرکز رشد جامع شهرستان میاندآب پارک با حضور دکتر علی محمدنیکبخت سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی بررسی شد.

بیشتر
اطلاعیه ها
شرکت در نظر سنجی
آیا از قالب جدید سایت راضی هستید؟
بله خیر
لینک ها
تصویر روز
سخن روز
ورود به فن بازار