ساخت سیستم تشخیص سرطان ریه توسط شرکت مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

شرکت رایان تصویر کاوش ورنا به مدیرعاملی دکتر مرتضی ولیزاده فعال در زمینه هوشمند سازی تجهیزات پزشکی، برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن و بازی های موبایل توانسته است سیستم تشخیص سرطان ریه در مراحل اولیه را ثبت و به مرحله تولید برساند.

بیشتر

حضور شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر

شرکت سلامت آوران دکتر کمالی اقدم و شرکت فن یاران ابتکار لیال، دو شرکت مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در چهارمین نمایشگاه توامندی های روستاییان و عشایر حضور یافتند.

بیشتر

صادرات محصولات دانش بنیان از پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی خبرداد: شرکت اروم نیروتوان از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی صادرات محصولات دانش بنیان خود را به جمهوری آذربایجان آغاز کرد.

بیشتر

استفاده از پتانسیل های پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برای افزایش اشتغال در حوزه کمیته امداد

طی دیدار دکتر علی محمدنیکبخت سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با عزیز سهندی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان‌غربی بر استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت های پارک برای اشتغال زایی ممدجویان کمیته امداد تاکید شد.

بیشتر

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی: لزوم حمایت از شرکتها و کارآفرینان مستقر در پارک فن آوری استان

دکتر علی محمدنیکبخت سرپرست پارک علم و فن آوری آذربایجان غربی در نشست خبری با اصحاب رسانه مطرح کرد: پارک از تمام مدیران و فعالین صنعتی و اقتصادی استان به منظور افزایش سطح همکاریها به منظور توسعه دانش بنیان و پایدار دعوت به عمل می آورد.

بیشتر

برگزاری کارگاه آموزشی مرزهای فناوری در پزشکی و سلامت با مشارکت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

کارگاه آموزشی مرزهای فناوری در پزشکی و سلامت با مشارکت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در محل سالن جلسات مطالعات پژوهشکده دریاچه ارومیه برگزار شد.

بیشتر

حضور شرکت سایان الکتریک در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

شرکت سایان الکتریک از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی  در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران حضور پیدا کرد.

بیشتر

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی: لزوم بهره مندی از پتانسیل های پارک علم و فناوری در برگزاری هفته فرهنگی آذربایجان غربی در ارزروم ترکیه

جلسه هماهنگی برگزاری هفته فرهنگی آذربایجان غربی در ارزروم ترکیه با حضور دکتر علی محمدنیکبخت سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در محل استانداری برگزار شد.

بیشتر

آمادگی پارک علم و فناوری آذربایجان غربی برای حمایت از کلیه فناوران و ایده پردازان گسیل شده از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان

جلسه هم اندیشی پیشبرد اهداف تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین پارک علم و فناوری و اداره کل آموزش های فنی و حرفه ای آذربایجان غربی در محل مرکز رشد مهارتی که با همکاری مشترک دو دستگاه راه اندازی شده است، برگزار گردید.

بیشتر

برگزاری روز دوم کارگاه آموزش آشنایی با قانون کار و تامین اجتماعی توسط پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

دومین روز کارگاه آموزشی آشنایی با قانون کار و تامین اجتماعی توسط پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در محل ساختمان شماره 2 سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای واحدها و موسسات فناور مستقر در پارک و مراکز رشد آذربایجان غربی و سایر علاقه مندان به این دوره برگزار شد.

بیشتر
اطلاعیه ها
شرکت در نظر سنجی
آیا از قالب جدید سایت راضی هستید؟
بله خیر
لینک ها
تصویر روز
سخن روز
ورود به فن بازار