جزییات 110 برنامه حمایت از شرکت ها و موسسات دانش بنیان اعلام شد

اين 110 برنامه از سوي بخش‌هاي مختلف معاونت علمي و فناوري رئيس جمهوري، صندوق نوآوري و شكوفايي، وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي مختلف اجرايي شده است.

بیشتر

توسعه همکاری با صندوق محیط زیست برای اجرای پروژه های فناورانه

پیرو تفاهم‌نامه‌ منعقده ما بین وزارت عتف و سازمان حفاظت محیط زیست با هدف فراهم آوردن زمینه همکاری‌های سازنده برای توسعه فناوری‌های حفاظت محیط‌ زیست و تأمین نیازهای فناورانه صنایع در زمینه کاهش آلاینده‌های محیط ‌زیستی با تکیه بر ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای جهش تولید و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و پایدار، از تمامی شرکت های مستقر در پارک های علم و فناوری سراسر کشور دعوت می شود طرح های پیشنهادی خود را تا تاریخ 1399/4/21 به پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی اعلام نمایند.

بیشتر

عضویت پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در انجمن علمی پارک های علم و فناوری و مراکز رشد ایران

پارک علم و فناوری آذربایجان غربی به عنوان عضوی از سازمان های عضو انجمن علمی پارک های علم و فناوری و مراکز رشد ایران که متعهد به تلاش در پیشرفت علم و فناوری و اقتصاد دانش بنیان در ایران می باشند، انتخاب شد.

بیشتر

دومین همایش بین المللی قرآن در اندیشه و سیره امام خمینی (ره) با رویکرد اخلاق و اجماع برگزار می شود

دومین همایش بین المللی قرآن در اندیشه و سیره امام خمینی (ره) با رویکرد اخلاق و اجماع، آذر ۹۹" در تاریخ آذر 1399 همزمان با هفته پژوهش و فناوری ، توسط معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) در شهر تهران - در جوار حرم حضرت امام و از طریق وب برگزار می گردد.

بیشتر

سی و یکمین دوره آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کاردانش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود

سی و یکمین دوره آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کاردانش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز جمعه مورخ99/5/24 همزمان با سراسر کشور، در شهرستان ارومیه نیز برگزار خواهد شد.

بیشتر

افزایش همکاری های پارک علم و فناوری و سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی

طی جلسه ای با حضور دکتر علی محمد نیکبخت رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و مهندس بابایی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی بر افزایش همکاری های متقابل تاکید شد.

بیشتر

ارتقاء مرتبه علمی دکتر علی محمدنیکبخت به درجه استادی

دکتر علی محمدنیکبخت رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان غربی و عضو هیات علمی دانشگاه ارومیه به درجه علمی استادی ارتقاء یافت.

بیشتر

کسب رتبه اول رویداد استارت آپی بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت توسط شرکت مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی

شرکت اروم نیروتوان از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی موفق به کسب رتبه اول رویداد استارت آپی با محوریت بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت، شد.

بیشتر

شرکت صنایع هوا پایه گستره طوبی موفق به اخذ مجوز دانش بنیان شد

صنایع هوا پایه گستر طوبی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی است که از سوی کارگروه تشخیص و ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان، موفق به اخذ مجوز شرکت دانش بنیان نوپا نوع یک شد.

بیشتر

وحید جلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی: لزوم هم افزایی در حوزه فناوری استان و پیگیری مشکلات شرکت های دانش بنیان و فناور

جلسه بررسی مشکلات و موانع موجود پارک علم و فناوری آذربایجان غربی با حضور دکترجلال زاده نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و مسئولین پارک علم و فناوری استان برگزار شد.

بیشتر
اطلاعیه ها
شرکت در نظر سنجی
لینک ها
تصویر روز
سخن روز
ورود به فن بازار