صادرات ۱۰۰ هزار دلاری سوخت گیاهی از ارومیه

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: صادرات سوخت گیاهی تولیدی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری این استان به ۱۰۰ هزار دلار رسید.

بیشتر

نیکبخت مطرح کرد: صادرات ۱۰۰ هزار دلاری سوخت «بیودیزل» از ارومیه

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: صادرات سوخت «بیودیزل» صنعتی تولید «تاکستان صنعت غرب» از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری این استان به ۱۰۰ هزار دلار رسید

بیشتر

انتخاب ۶۳ ایده برتر آذربایجان‌غربی برای ورود به مراکز دانش‌بنیان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری به نقل از ایرنا سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ۴۷۵ ایده در ۲۱ رویداد شتاب این استان موسوم به آذربایجان /روشا/ مطرح شده و سه ایده برتر هر رویداد شامل 63 مورد برای ورود به مراکز دانش‌بنیان انتخاب شده‌است.

بیشتر

برگزاری ۴ رویداد فناورانه ملی به میزبانی ارومیه

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از برگزاری ۴ رویداد فناورانه ملی با حضور بانوان کارآفرین استانی و کشوری به میزبانی ارومیه خبر داد.

بیشتر

سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان غربی: لزوم حمایت از شرکتها و کارآفرینان مستقر در پارک فن آوری استان

دکتر علی محمدنیکبخت سرپرست پارک علم و فن آوری آذربایجان غربی در نشست خبری با اصحاب رسانه مطرح کرد: پارک از تمام مدیران و فعالین صنعتی و اقتصادی استان به منظور افزایش سطح همکاریها به منظور توسعه دانش بنیان و پایدار دعوت به عمل می آورد.

بیشتر

مهارت‌آموزان فنی و حرفه‌ای به سمت مشاغل فناورانه هدایت شوند

ارومیه- ایرنا- سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: مهارت آموزان فنی و حرفه ای این استان به سمت ایجاد مشاغل مبتنی بر فناوری‌های جدید هدایت شوند.

بیشتر

آغاز به کار رسمی کارگزار فن بازار منطقه ای آذربایجان غربی

شرکت فناوری آذر ایمن رستاک ارومیه به عنوان کارگزار فن بازار منطقه ای آذربایجان غربی، به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

بیشتر

افتتاح واحدهای ۲ مرکز رشد آذربایجان‌غربی در اولویت است

ارومیه- ایرنا- سرپرست پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: افتتاح مرکز رشد شهرستان میاندوآب و ساختمان دوم مرکز رشد جامع واحدهای فناور ارومیه در اولویت است.

بیشتر

فن‌بازار به معنای بازار فناوری، محلی برای مبادلات فناوری است

فن‌بازار به معنای بازار فناوری، محلی برای مبادلات فناوری است، در واقع فن‌بازار یک بنگاه معاملات فناوری است که با ایفای نقش واسطه اطلاعاتی و حقوقی، وظیفه نزدیک کردن طرف‌های «عرضه» و «تقاضا» در حوزه فناوری و محصولات پیشرفته را بر عهده دارد.

بیشتر

تلاش برای اتصال شرکت‌های دانش بنیان به سرمایه‌گذاران آذربایجان غربی

سایت «فن‌ بازار» به عنوان زیرساخت اطلاعاتی فن‌ بازار استانی با حمایت پارک علم و فناوری استان راه‌اندازی شده است.

بیشتر
اطلاعیه ها
شرکت در نظر سنجی
لینک ها
تصویر روز
سخن روز
ورود به فن بازار